הילדים מטפסים על הקירות, אתם שומעים רק "משעמם לי" כל היום? מחפשים פתרון לפעילות יצירתית או בילוי זמן איכות עם הילדים? רוצים ליצר רגעי נחת וכיף?  
- בשביל זה יש את הקופסא.

 

 

הקופסא - יוצרים זכרונות ילדות

 

 

אז מה זאת הקופסא? 

הקופסא היא חוויה, שמטרתה לשדרג ולחזק את התקשורת בין הורה לילד וליצור בילוי איכותי וקבוע (או בשפת היועצים המשפחתיים - זמן אבא/אמא) על ידי פעילות יצירתית, וכל זאת תוך ניצול יעיל של זמנו של ההורה והקשב הקצר של הילד.

 

הקופסא מייצרת למידה חווייתית, ממש כמו יום של בילוי במוזאון, בהבדל אחד - הקופסא מגיעה אליכם הביתה, ואתם יכולים ליהנות מפעילות יצירתית בבית עם הילדים, בתנאים ובזמן הנוחים לכם. אפשר להפסיק באמצע ולהמשיך אחר כך... 

 

הקופסא מיועדת לילדים בגילאי 4-10  וגם ילדים גדולים יותר נהנו ממנה מאוד.

בכל חודש מגיעה הקופסא עד הבית ובתוכה כל מה שצריך כדי לבלות עם הילד/ה שלכם (והילד שבכם) - יצירה, העשרה, העמקה ומפתח לעולמו הפנימי של הילד והכל בטעם של פעם עם הרבה למידה והנאה לשני הצדדים.

 

הקופסא שמה אותך ההורה כדמות משמעותית בתהליך הלימוד והעשרת הילד, כל הידע וההפעלה מגיע דרכך (במקום המדריך בחוג), התהליך מלווה בשיחה והחלפת רעיונות (או בשפת היועצים המשפחתיים - אימון לשיחה).

 

בכל חודש הקופסא מובילה לימוד של נושא חדש, דרך חוויה יצירתית מתחומים מגוונים שילדים אוהבים ומתחברים, כמו למשל; אומנות (ציור, מחול, שירה ועוד) מדעים מדוייקים (כימיה, פיזיקה, מתמטיקה ועוד) טיול בעולם (מנהגים, מסורות של עמים שונים) ועוד.

 

הקופסא מכילה תהליך מובנה שמבטיח תוצאה - ובמקביל משאירה לך, יחד עם הילד, מקום לביטוי עצמי, דמיון ויצירתיות, כמו גם תכנון ופתרון בעיות.

 

המטרה של הקופסא היא לאפשר לך לבלות עם הילד, מבלי לבזבז את זמנך היקר על חיפושים והכנות, כל הזמן שלך יוקדש נטו לילד!

מה מכילה הקופסא?

אנחנו יודעים שאתם מחפשים איכות ולכן בכל חודש אנחנו אורזים עבורכם בקופסא:

 

ידע מקיף ומעניין בנושא של החודש, ידע שמועבר על ידך ההורה בדרכים חויתיות (במטרה שהידע ישאר בראש) - ניסויים, סיפורים, שירים, קטעי וידאו ועוד... שילוב המוח הימני הלוגי עם המח השמאלי היצירתי יוצר הטמעה של החומר לטווח ארוך.

 

מערך שיעור - מבנה של הפעילות והיצירה שלב אחרי שלב.

 

מפתח לעולמו הפנימי של הילד - רעיונות ושאלות לעידוד השיחה והחלפת רעיונות.

 

יצירה משמעותית שתשמש את הילד ותגרום לו לגאווה - כל החומרים, הכלים, וכמובן הנחיות מפורטות בכתב ובתמונות (100% הצלחה!).

 

והמון מקום לדמיוןהחומרים בכל קופסא אינם מגבילים את הילד ליצירה הספציפית שתוכננה, אלא מאפשרים גמישות יצירתיות ודמיון בתוך הפעילות המוגדרת והמובנית.

 

 

איזה סוגי פעילויות יש בקופסא?

  • פעילויות ממוקדות מחקר - כימיה, פיזיקה, טכנולוגיה, הנדסה וחשבון ועוד...

  • פעילויות להעשרת כישורי יצירה - מוסיקה, ציור, פיסול ועוד...

  • פעילויות ממוקדות הכרת ולמידת הטבע שסביבנו, הסטוריה, עמים ועוד...

 

 

 

הקופסא היא רעיון מקורי למתנה יצירתית וייחודית 

רוצים לראות את המגוון?   היכנסו עכשיו