top of page

שאלות ותשובות

 • לאילו גילאים מיועדת הקופסא?
  הקופסא מיועדת לילדים סקרנים מגיל 5 (שכבר שולטים היטב בפעולת הגזירה) ועד גיל 12 (ואפילו לילדים גדולים יותר שיהנו מלמידה משולבת ביצירה). חשוב לזכור שהתוצאה תהיה בהתאם לגיל הילד, וכל תוצאה היא מצויינת, אם השקעתם בה דמיון, יצירתיות וגם אהבה.
 • אילו פעילויות יהיו בקופסא?
  בכל חודש נפתיע אתכם בנושא מחקר חדש ובפעילות יצירתית חדשה שתפעיל את הדמיון. בכל חודש הקופסא תייצר עניין ותוסיף ידע בתחומים מגוונים של מדעים מדוייקים (פיזיקה, מתמטיקה, כימיה ועוד) מדעי הרוח (הסטוריה, עמים ועוד) אומנות (ציור, מוזיקה, פיסול ועוד) וגם מכניקה. כל פעילויות הקופסא נבדקות ע"י ילדים, קופסאות משעממות, בפשטות, נפסלות על הסף.
 • מה מכילה הקופסא?
  בכל קופסא תמצאו - פעילות יצירה מעוררת דמיון. לצורך היצירה יהיו בקופסא: חומרים - שפע של חומרים פתוחים המאפשרים לדמיון לצאת ולחגוג! לכל ילד תוצאה מיוחדת משלו, אין שניים זהים! כלים - כל הכלים הנדרשים בתהליך, כן, בכל קופסא יהיו, אם צריך, זוג מספרים, פטיש, דבק, עפרון, סיכה או כל דבר שצריך כדי ליצור ולהנות! חומרי עזר להורה דף להורה - סדר פעולות הכולל את כל התהליך מרגע פתיחת הקופסא. מוגש בצורה מובנית, כולל שאלות לשיחה עם הילד. חוברת העשרה בנושא הקופסא - הכוללת מגוון עזרים להעמקת הידע - לדוגמא: ניסויים, משחקים, שירים, קטעי וידאו וכל פעילות חוויתית אחרת שתעזור לידע להשתרש בראש הצעיר. הוראות הכנה - מפורטות בתמונות ומלל, שלב אחרי שלב, כדי שבטוח תצליחו!
 • האם פעילות הקופסא מלכלכת?
  מרבית הקופסאות אינן מלכלכות, אך לכולן מצורף משטח עבודה חד פעמי, כך שבסיום הפעילות אפשר לאסוף את הבלאגן כולו ישירות לפח.
 • מה ההבדל בין הקופסא לערכות יצירה ?
  הבסיס של הקופסא הוא מחקר ולמידה, הפעילות היצירתית משמשת שתי מטרות חשובות: * הראשונה גיוס הילד ורתימתו למהלך. * השניה עבודה עם מוח ימין היצירתי בשילוב עם מוח שמאל הלוגי הלומד מביאה לתוצאות ארוכות טווח בשימור והטמעת הידע. גם כיף וגם יעיל! לגבי חלק היצירה - באופן מצער, עם השנים הרגילו אותנו, להתייחס לערכות להכנה - כאל ערכות יצירה. מבחינתי, כאשר מדביקים את החלק הכחול למקום שתוכנן מראש עבור החלק הכחול - לא מדובר ביצירה אלא במילוי הוראות, וגם לפעילות זאת יש מקום חשוב בתהליך הלימוד. בקופסא תמצאו פעילות ברורה, ובמסגרתה יכול כל ילד לדמיין וליצור מתוך העולם שלו. לצורך כך בכל קופסא תמצאו שפע של חומרים שיאפשרו לכל ילד ליצור את מה שהוא רוצה, ומאחר ואני לא יודעת האם הילד.ה שלכם אוהב.ת אפרוחים סגולים או חלליות ירוקות, אני מכניסה לכל קופסא שפע חומרים המאפשרים לדמיון לצאת ולבלות!
 • יש לי תאומים, האם להזמין שתי קופסאות?"
  לא, ממש אין צורך, למרבית הקופסאות אפשר להוסיף "תוספת אחים" - שמטרתה למנוע מריבות. תוספת החומרים מאפשרת לכל ילד יצירה עצמאית, גם פותר את המריבות והקנאה בין אחים וגם הרבה יותר זול. חשוב מאוד להקפיד לעבוד עם כל ילד בנפרד - זה אחד החלקים המשמעותיים בקופסא - זמן איכות!
 • איך הקופסא מגיעה אלי?
  אפשר לבחור באיסוף עצמי, משלוח רגיל (דואר רשום או חברת הפצה) או בשליח עד הבית. הזמנות מעל 399 ש"ח ישלחו עם שליח ללא עלות (לא כולל מנויים). קופסאות במסגרת מנוי, ניתן לאסוף ממני בתאום לאחר קבלת הודעה שהקופסא מוכנה. קופסאות להתנסות או כמתנה - נא צרו קשר לתאום האיסוף 052-3113468.
 • לאילו מדינות ניתן לשלוח את הקופסא?
  הקופסא יכולה להישלח לחו"ל למדינות הבאות: אוסטריה, אוסטרליה, איטליה, ארצות הברית, בלגיה, ברזיל, גרמניה, דנמרק, קוריאה הדרומית, הולנד, הונג קונג, טיוואן, יוון, יפן, נורבגיה, ניו זילנד, ספרד, פינלנד, פולין, פורטוגל, צרפת, קנדה, רוסיה, שבדיה, שוויץ, תאילנד. חשוב - המדינות אליהן ניתן לשלוח משתנות בהתאם למדיניות ותעריפי דואר ישראל, יתכנו שינויים ברשימה.
 • מתי תגיע אלי הקופסא?
  הקופסא החודשית נשלחת בכל חודש בשבוע העוקב ל 16 באותו חודש. זמן המשלוח עפ"י דואר ישראל/חברת הפצה - עד 14 ימי עבודה - לרוב, הקופסא תגיע בזמן קצר בהרבה (תוך 48 שעות). זמן משלוח לחו"ל - 14-21 ימי עבודה.
 • האם ניתן לקבל את הקופסא למקום העבודה?
  ברור, תוכלו לקבוע את כתובת המשלוח למקום שנוח לכם, בבית, בעבודה, אצל סבא וסבתא. אם יש נקודת איסוף שנוחה לכם במיוחד, עדכנו אותי ואשלח אליה.
 • למה כדאי לעשות מנוי?
  משתי סיבות עיקריות: * הראשונה, זו הדרך שלך ליצור התחייבות לפעילות רציפה עם הילד/ה שלך - כמו חוג, לא צריך לזכור, לחפש, ולקנות - הקופסא תגיע כל חודש, לך יישאר רק לפנות זמן וליהנות. היתרונות של פעילות רציפה עם הילדים, יבואו לידי ביטוי בעיקר בשינויים התנהגותיים, כאשר התנהגויות לא רצוייות יתחילו להעלם מעצמן. * השנייה, זה זול יותר במנוי :-)
 • האם ניתן להקפיא מנוי?
  שלחו אלי מייל עם בקשת הקפאה ולכמה זמן - ואני אעשה עבורכם את השאר. hakufsa.e@gmail.com או בצור קשר.
 • האם ניתן לרכוש קופסאות כמתנה?
  בוודאי, תוכלו לרכוש את כל אחת מהקופסאות הקיימות במלאי בחנות האתר, כמתנה ייחודית ומקורית במיוחד ליום הולדת או אירוע. אם אתם שולחים את הקופסא כמתנה, אל תשכחו להוסיף ברכה בהערות, הברכה שלכם תודפס ותתווסף למתנה.

נשארו לכם שאלות ללא תשובה? אשמח לעזור  052-3113468  במייל  או         

whatsapp
bottom of page